ARIMR prowadzi nabór wniosków dla producentów jaj i mięsa drobiowego, którzy prowadzili w latach 2019-2021 gospodarstwa drobiarskie i ponieśli straty z powodu wysoce zjadliwej grypy ptaków. Do 30 czerwca 2023 r. wnioski przyjmują oddziały regionalne ARiMR.
Powyższa pomoc jest wynikiem wspólnego wniosku KRD-IG oraz pozostałych organizacji drobiarskich o udzielenie przez Komisje Europejską wsparcia w ramach tzw. nadzwyczajnych środków wsparcia.
Więcej informacji pod poniższym linkiem: https://www.gov.pl/web/arimr/pomoc-dla-producentow-jaj-i-miesa-drobiowego-ktorzy-poniesli-straty-w-latach-2019-2021–nabor-w-toku
WYNIKI POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DOT. 3-LETNIEGO PROGRAMU INFORMACYJNO-PROMOCYJNEGO DOTYCZĄCEGO MIĘSA DROBIOWEGO PN. „EUROPEJSKI DRÓB – Z NASZYCH FERM NA TWÓJ STÓŁ” NA RYNKACH KOREI POŁUDNIOWEJ, WIETNAMU I FILIPIN.
Informujemy, że do dnia 5 lutego 2025 w postępowaniu przetargowym na przygotowanie i realizację...