KRD IG
29 marca 2023
Promocja polskiego drobiu i jego przetworów na targach IFE

 

Czas trwania kampanii: 02.01.2023-31.03.2023

Targi IFE Londyn to największe wydarzenie targowe branży spożywczej w Wielkiej Brytanii.
W 2023 roku targi odbyły się w dniach 20-22 marca. Rozwój eksportu zarówno na rynku unijnym, jak i krajach trzecich jest niepodważalnym warunkiem rozwoju branży w kolejnych latach. Rynek UE oraz rynek Zjednoczonego Królestwa (gdzie polscy producenci posiadają rozbudowaną już sieć relacji handlowych), wymaga zintensyfikowanych działań ukierunkowanych na: utrzymanie bieżących relacji, pozyskanie nowych kontraktów handlowych, budowę świadomości marki „Polski drób” oraz „Polska Smakuje”,

Przedmiotem zadania była organizacja stoiska i zapewnienie efektywnego jego funkcjonowania w czasie targów IFE 2023. Stoisko było usytuowane w sektorze mięsnym. Zostało skonstruowane w taki sposób, aby każda z firm potrzebującej własnej przestrzeni do rozmów biznesowych.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY Z FUNDUSZU PROMOCJI MIĘSA DROBIOWEGO

 

 

Prócz przestrzeni biznesowej na stoisku znalazła się strefa kulinarna, gdzie odbywały się  pokazy i degustacje dań na bazie polskiego drobiu, które przyciągały uwagę zwiedzających, a dla gości odwiedzających stoisko pomogło stworzyć pozytywną atmosferę rozmów biznesowych.

Projekt realizowany przy wsparciu środków z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

 

facebook dobry drob linkedin dobry drob

Wyszukiwarka: