kalendarzWitaj dziś jest wtorek, 29 września 2020 r.   Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała dodaj do ulubionychdodaj do ulubionychenglish versionenglish version



forum
stronę odwiedziło:
3262305 osób

Kontakt

ADRES DZIAŁU

Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza w Warszawie
Dział Hodowli i Oceny Drobiu
ul. Naramowicka 144, skr. poczt. 11
60-975 Poznań
tel. 61 824-26-51, 824-26-52, 824-47-50, fax 61 824-26-53 

e-mail: poznan@krd-ig.pl

Kierownik Działu KRD-IG

dr inż. Eugeniusz Wencek
tel. 61 824 49 11
698 630 690
e.wencek@krd-ig.pl

WYKAZ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ ADRESÓW MAILOWYCH specjalistów ds. hodowli i oceny drobiu Krajowej Rady Drobiarstwa - Izby Gospodarczej w Warszawie Działu Hodowli i Oceny Drobiu z siedzibą w Poznaniu

Lp. Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mailowy
1 Agnieszka Flis 698 630 688 a.flis@krd-ig.pl
2 Mateusz Grzelak 698 630 689 m.grzelak@krd-ig.pl
3 Eugeniusz Wencek 698 630 690 e.wencek@krd-ig.pl
4 Marta Pałyszka 698 630 692 m.palyszka@krd-ig.pl
5 Lech Filipiak 698 630 694 l.filipiak@krd-ig.pl
6 Krzysztof Winiarski 698 630 695 k.winiarski@krd-ig.pl
7 Maria Koźlecka 698 630 696 m.kozlecka@krd-ig.pl
8 Wojciech Suchocki 698 630 697 w.suchocki@krd-ig.pl
10 Iwona Kałużna 698 688 013 i.kaluzna@krd-ig.pl

Informatyk Rafał Michałowski, kom. 698 630 693, e-mail: rmich@krd-ig.pl

Copyright © 2009 Krajowa Rada Drobiarstwa
Projektowanie stron Toruń