kalendarzWitaj dziś jest piątek, 22 czerwca 2018 r.   Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza dodaj do ulubionychdodaj do ulubionychenglish versionenglish version



forum
stronę odwiedziło:
2326833 osób

Komisje Merytoryczne

1. Komisja Producentów Gęsi i Kaczek (Komisja ds. Drobiu Wodnego)

1. Krzysztof Terlikowski
Przewodniczący

SEDAR S. A.
ul. Radzyńska 3
21-560 Międzyrzec Podlaski

Tel. (83) 371 34 43
Fax: (83) 371 48 83
sedar@sedar.com.pl

2. Mariusz Szymkowiak
Wiceprzewodniczący

Grupa Animpol Sp. z o. o.
Sp. Komandytowa
ul. Podmiejska 21 a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel. (95) 728 23 44
Fax: ( 95) 728 23 42
animpol@interia.pl

 

2. Komisja Producentów Kurcząt i Indyków (Komisja ds. Drobiu Grzebiącego)

1. Maciej Sośnicki
Przewodniczący

Indykpol S. A.
ul. Jesienna 3
10-370 Olsztyn

Tel. (89) 526 22 00
Fax: (89) 526 22 23
sekretariat@indykpol.pl

2. Tomasz Szulc
Wiceprzewodniczący

Drobex Sp. z o. o.
ul. Powstańców 19
86-050 Solec Kujawski

Tel. (52) 387 61 03
Fax: (52) 387 61 55
sekretariat@drobex.com.pl

3. Włodzimierz Olszewski
Wiceprzewodniczący

FARMER Sp. z o. o.
ul. Jagiellończyka 16/201
14-200 Iława

Tel. (89) 648 76 92
Fax: (89) 648 76 92
biuro@farmer-ilawa.pl

 

3. Komisja Producentów i Przetwórców Jaj

1. Krystyna Karkoszka
Przewodniczący

Zakłady Jajczarskie
OVOPOL Sp. z o. o.
ul. Wojska Polskiego 39
67-100 Nowa Sól

Tel. (68) 387 32 51-54
Fax: (68) 387 22 56
ovopol@ovopol.pl

2. Sylwester Gajewski
Wiceprzewodniczący

Gospodarstwo Rolne
Sylwester Gajewski
Gruszczyce 72
98-235 Błaszki

Tel. (43) 829 26 21
Fax: (43) 829 13 43
gajewski@jajazewsi.pl

 

4. Komisja Hodowli, Wylęgu i Oceny Drobiu

1. Piotr Paszkowski
Przewodniczący

H&P Wylęg i Hodowla Drobiu
ul. Katowicka 33
43-186 Orzesze Gardawice

Tel. (32) 221 50 22
Fax: (32) 221 56 30
piotrpaszkowski49@o2.pl

2. Barbara Biesiada-Drzazga
Wiceprzewodniczący

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
Wydział Przyrodniczy
ul. Prusa 14
08-110 Siedlce

Tel. (25) 643 12 68
barbaradrzazga@wp.pl

 

5. Komisja Bezpieczeństwa Żywności, Weterynarii oraz Przetwórstwa Mięsa Drobiowego

1. Leszek Lemke
Przewodniczący

DROSED S.A.
ul. Sokołowska 154
08-110 Siedlce

Tel. (25) 640 00 00
Fax: (25) 640 00 16
sekretariat@drosed.com.pl

2. Izabela Topolska
Wiceprzewodniczący

Indykpol S. A.
ul. Jesienna 3
10-370 Olsztyn

Tel. (89) 526 22 00
Fax: (89) 526 22 23
sekretariat@indykpol.pl

 

6. Komisja Strategicznego Rozwoju

1. Antoni Rączka
Przewodniczący

Konspol Holding Sp. z o. o.
ul. Grottgera 40
33-300 Nowy Sącz

Tel. (18) 449 55 03
Fax: (18) 443 57 43
konspol@konspol.com.pl

2. Ewa Niesiobędzka
Wiceprzewodniczący

PROSPER P.P.U.H Sp. z o. o.
ul. Warmińska 14
14-105 Łukta

Tel. (89) 647 50 35
Fax: (89) 647 53 13
prosper@protonplus.com.pl

 

7. Komisja ds. Promocji i Komunikacji

1. Edyta Łuczyńska
Przewodniczący

Indykpol Brand Management
Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Olkuska 7
02-604 Warszawa

Tel. (22) 542 82 80
Fax: (22) 542 82 82

2. Andrzej Pawelczak
Wiceprzewodniczący

Animex Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Tel. (22) 334 59 00/02
Fax: (22) 334 59 01
biuro@animex.pl

Copyright © 2009 Krajowa Rada Drobiarstwa
Projektowanie stron Toruń