kalendarzWelcome today is Thursday, 14 December 2017 r.   Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny add to favoritesadd to favoriteswersja polskapolska wersja



forum
page visits:
2135411 people

Department in Poznan - contact

ADRES DZIAŁU

Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza w Warszawie
Dział Hodowli i Oceny Drobiu
ul. Sarmacka 7, skr. poczt. 11
60-975 Poznań
tel. (0-61) 824-26-51, 824-26-52, 824-47-50, fax (0-61) 824-26-53 

e-mail: poznan@krd-ig.pl

Kierownik Działu KRD-IG

mgr inż. Eugeniusz Wencek
tel. 061 824 49 11
0 698 630 690
e.wencek@krd-ig.pl

WYKAZ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ ADRESÓW MAILOWYCH specjalistów ds. hodowli i oceny drobiu Krajowej Rady Drobiarstwa - Izby Gospodarczej w Warszawie Działu Hodowli i Oceny Drobiu z siedzibą w Poznaniu

Lp.  Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mailowy
 1  Anna Molenda 0-698 630 689 a.molenda@krd-ig.pl
2 Eugeniusz Wencek 0-698 630 690 e.wencek@krd-ig.pl
3 Ilona Miszkiel 0-698 630 691 i.miszkiel@krd-ig.pl
4 Marta Pałyszka 0-698 630 692 m.palyszka@krd-ig.pl
5 Rafał Michałowski 0-698 630 693 rmich@krd-ig.pl
6 Małgorzata Szahidewicz 0-698 630 694 m.szahidewicz@krd-ig.pl
7 Krzysztof Winiarski 0-698 630 695  k.winiarski@krd-ig.pl
8 Maria Koźlecka 0-698 630 696 m.kozlecka@krd-ig.pl
9 Wojciech Suchocki 0-698 630 697 w.suchocki@krd-ig.pl
10 Hanna Jarek 0-698 688 012 h.jarek@krd-ig.pl
11  Iwona Kałużna 0-698 688 013 i.kaluzna@krd-ig.pl

Informatyk Rafał Michałowski, kom. 0-698 630 693, e-mail: rmich@krd-ig.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych Urszula Frankowska, kom. 0-698 688 014,
e-mail: u.frankowska@krd-ig.pl

Copyright © 2009 Krajowa Rada Drobiarstwa
Projektowanie stron Toruń